Test Drive Unlimited Indir

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş, Drive Unlimited Ücretsiz İndirilen PC Oyununu Test Edin. Test Drive Unlimited 5 Eylül 2006’da yayınlandı

Oyun hakkında

Test Drive Unlimited, otomobil ve bisiklet meraklıları için nihai otomotiv deneyimidir. Yeni araçlar satın almak için en zeki otomobil ve bisiklet bayilerini ziyaret edin veya onları deneyin. Nadir performans parçalarını toplayın ve takas edin ve her aracı benzersiz kılmak için özelleştirin. Test Drive Unlimited, çevrimiçi oyuncuları en egzotik ve en hızlı araçları 1000 milden fazla çeşitli Hawaii yollarında deneyimlemeye davet ediyor. Oyuncular kredi kazanmak ve yeni arabalar, bisikletler, nadir performans parçaları, giysiler, giysiler, evler ve garajlar satın almak için yarışlar, mücadeleler, görevler ve turnuvalar kazanır.

Test Drive Unlimited’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Test Drive Unlimited’ın indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Test.Drive.Unlimited.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Test Drive Unlimited klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Başlangıçta sizden bir seri anahtar istenecektir. Anahtar şudur: NWJM-2D3U-3YDD-V5P3

Test Drive Unlimited ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Test Drive Unlimited Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Pentium 4 / Athlon XP veya daha iyisi
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: ATI Radeon 9800 256 MB VRAM veya 256 MB VRAM ile NVIDIA 6600 GT.
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ses kartı: Doğrudan ses uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.