Test Drive Unlimited 2 Indir (v034 – Build 16)

Test Drive Unlimited 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Test Drive Unlimited 2, 8 Şubat 2011’de yayınlandı

Oyun hakkında

Test Drive Unlimited 2, sürüş tarzını değiştirir ve en yeni çok oyunculu oyunların dayanıklılığı, ilerlemesi ve uyarlanmasıyla araba yarışı deneyimini genişletir. Test Drive Unlimited 2, tek oyunculu ve çok oyunculu deneyimleri sorunsuz bir şekilde birleştirerek gelişen içerik ve zorluklardan oluşan dinamik bir dünya yaratır. Oyuncular çevrimiçi kişiliklerini, avatarlarının ve araçlarının benzeri görülmemiş şekilde özelleştirilmesinin yanı sıra lüks bir uluslararası yaşam tarzına ait mülk, kıyafet ve diğer aksesuarların satın alınmasıyla tanımlarlar. Tamamen yeni yarış türleri, araç sınıfları, çevresel zorluklar, konumlar ve çok daha fazlası, bu destansı seriyi yeni bir performans düzeyine taşıyor. En özel performans arabalarının direksiyonunun arkasındaki zaferi takip edin ve dünyanın dört bir yanındaki rakiplere meydan okumak için çevrimiçi yarışa katılın. Güneşin öptüğü İbiza ve Hawaii adalarında sokaklarda ilerlerken ve sokakların tozunu atarken hayatınızı kişiselleştirin.

 • SOSYALLEŞTİRMEK: Arabanın dışında, ortak odalarda yürüyebileceğiniz ve diğer oyuncularla etkileşime girebileceğiniz yepyeni bir mod. Oyuncular tarafından yönetilen yeni kulüpler artık oyunun büyük bir parçası. Yeni ortak oyun; Rehberi takip edin, mesafenizi koruyun ve sosyal ağlar dünyasındaki deneyiminizi geliştirin.
 • AYARLAMAK: Çeşitli seçeneklerin kilidini açın ve özel avatarınızı arkadaşlarınıza ve rakiplerinize gösterin. Arabanızı özel boya işleri, çıkartmalar, iç mekanlar ve panellerle kişiselleştirin. Avatarınızın her yönünü özelleştirin – saç, kıyafet, vücut ve tavır. Hayalinizdeki evi veya yatı satın alın, dekore edin, döşeyin ve arkadaşlarınızı davet edin.
 • KOŞMAK: Test Drive Unlimited 2, oyuncuya dünyanın en beğenilen araçlarını verir. Bu ultra sınırlı sayıda başyapıtlar, Eden’in ince ayarlanmış sürüş tekniğiyle kusursuz bir şekilde yeniden üretildi. Gumpert, Koenigsegg, Aston Martin, Audi ve diğerleri gibi seçkin üreticilerin araçlarının kilidini açın.
 • DENEYİM: Etkileyici karakter gelişimine sahip yepyeni bir tek oyunculu hikaye modu. Sizi Test Drive Unlimited 2’nin canlı dünyasına götüren dramatik bir anlatı, unutulmaz karakterler ve etkileyici ara sahneler. Tek oyunculu mod çevrimdışı olarak veya çok oyunculu modun bir parçası olarak deneyimlenebilir. Özel avatarınızı oluşturun ve servetinizi oluşturun.

Test Drive Unlimited 2’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Test Drive Unlimited 2’yi indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “TDU2.v034.Build.16.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Test Drive Unlimited 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Not: Oyunu TDU2_Universal_Launcher.exe ile çalıştırdığınızdan emin olun. ‘Araç’> ‘Ayarlar’ı tıklamanız ve oyun dizinine giden klasör yolunu seçmeniz gerekir (aşağıdaki yorumları görüntüleyin). Oyunu yalnızca çevrimdışı modda başlattığınızdan emin olun.

Test Drive Unlimited 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Test Drive Unlimited 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP2 veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 3800+
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: ATI Radeon X1800 veya NVIDIA GeForce 7800 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 9 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin