Terrorform Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Terrorform Free Download PC Oyunu. Terör Formu 5 Eylül 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Çılgın bilim adamları, araştırma tesislerinden tanrısal olmayan iğrençlikleri serbest bıraktılar. Sadece AŞIRI bir acil durumda çözülmek üzere bekletilen bir güvenlik görevlisi, kafanızda tek bir düşünceyle uyanırsınız……..öldürürsünüz. Teknoloji uzmanı Art’ın yardımıyla, cehennemin derinliklerinden bu laboratuvarda yolunuzu bulmalı ve bu canavarlara bir son vermelisiniz. Yukarıya bakmak zaten abartılıyor. Klasik bir FPS hissi için buradaysanız, doğru ellerdesiniz. Endişelenmeyin, klasik bir boomer nişancı hissini aldık ve onu modern nişancıların hız ve tempolu oynanışıyla donattık. Bu bir Frankenstein ve buna bayılacaksınız. Önemli ölçüde farklı mekaniklere sahip altı silah. Grappling lazerleri çekmek ister misiniz? Bende var! Dolu bir dergiyi bir göz küresine boşaltmak ister misiniz? buna da sahip ol! Denenmiş ve test edilmiş bir av tüfeğine ne dersiniz? Oh, biliyorsun, bunu atlamazdık. Üç eylem, 15 seviye ve 3 benzersiz patronla canavarların kıçını tekmele. Bu test tesisinde bir sorun var, bunun temeline inebilir misin? Kimin umrunda, çıkarken bir yığın ceset bırakmak için buradasın. Silah ustalığınızı bir meydan okuma modunda test edin. Sonsuz kombinasyonlarla prosedürel olarak oluşturulmuş 5 seviyeden oluşan bir sette ustalaşmak için zamana karşı yarışın. Sadece 1 silah alacağınızdan bahsetmiş miydim… iyi şanslar.

Terrorform nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Terrorform’un indirilmesi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Terrorform’da Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Terrorform klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Terör Formu Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Terrorform ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i5-8210
  • Hafıza: 1 GB bellek
  • Grafik: Intel UHD Grafikleri 617
  • Depolamak: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin