Terrain of Magical Expertise Indir (v1.00.1)

Terrain of Magical Expertise Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak ücretsiz indirilen PC oyunu. Terrain of Magical Expertise 9 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

2020 yılı ve “TOME” adlı popüler yeni bir MMORPG, büyük bir nakit ödüllü özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. “Şampiyonlar Kampanyası” yarışmasını kazanmak için hile yapan bazı uğursuz siyah şapka bilgisayar korsanlarını alt etmeye çalışmak için bir iyilik isteyen gizemli bir arkadaş tarafından TOME’un bir kopyası verilen beyaz şapkalı bir bilgisayar korsanı rolünü üstleniyorsunuz. ! The Dandy Alliance adlı kararlı oyunculardan oluşan bir lonca ile takım kurarsanız, yeni bulunan arkadaşlarınızın kazanmasına yardımcı olmak için sıra tabanlı bir RPG macerasına atılacaksınız!

 • Oyuncu karakterinizi, tümü özel Quicktime etkinlikleriyle gerçekleştirilen çeşitli sihirli tekniklerle özelleştirin!
 • En sevdiğiniz video oyunları, anime ve çizgi filmlerden 50 oyuncunun yer aldığı tam sesli bir macera!
 • Aldatıcı düşmanlarınızın gidişatını değiştirmek için bilgisayar korsanlığı becerilerini kullanın … veya oyunun kurallarını değiştirerek kendinizi kandırın!
 • Düşmanlarınızı ezecek “takım saldırıları” oluşturmak için birleştirilebilecek benzersiz becerilere sahip 6 parti üyesi karakter!
 • Sıra tabanlı savaşlarda savaşmak için 200’den fazla benzersiz düşmanla keşfedilecek 25 seviye!
 • Seçimlerinize bağlı olarak dallara ayrılan anlatı yolları … ve birden fazla sonla sonuçlanan kazançlarınız ve kayıplarınız!
 • Başarılı bir animasyon web dizisinden esinlenerek “TOME: Terrain of Magical Expertise”

Terrain of Magical Expertise’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Terrain of Magical Expertise indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Terrain of Magical Expertise” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir, Burada).
 4. Terrain of Magical Expertise klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sihirli Uzmanlık Arazisi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Terrain of Magical Expertise’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64-bit veya üstü
 • İşlemci: Intel i5, 2.5 GHz veya daha hızlısı
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 veya 2 GB video RAM’li eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin