Terminator: Resistance Indir

Terminator: Direkt bağlantıyla önceden yüklenmiş Direnç Ücretsiz İndir PC oyunu. Terminatör: Direniş 14 Kasım 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Yaptıklarından başka kader yok. Makinelere karşı savaşta insanlığın kaderi için nihai nihai savaşa götüren olayları deneyimleyin. Terminatör: Direniş, “Gelecek Savaşı” senaryosunda geçen bir birinci şahıs nişancı oyunudur ve yalnızca efsanevi filmler “THE TERMINATOR” ve “T2: JUDGMENT DAY” de görülmüştür. Makinelerin kaybedilmesi gerekiyor, ama ne pahasına? Skynet’in savunmasını çalıştırın ve ateş edin veya gizlice geçin! Becerilerinizi geliştirin ve hurda ticaretinin yapılabileceği ve üretilebileceği kıyamet sonrası bir dünyayı keşfedin! Renkli bir grup kurtulanla etkileşime geçin ve kaderlerini değiştirin!

Terminator: Resistance’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Terminator: Resistance indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Terminator.Resistance.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Terminator: Resistance klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Terminatör: Direnç ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Terminator: Resistance Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
 • İşlemci: 3,6 GHz hızında Intel Core i3 4160 / 4,0 GHz veya daha iyi hızda AMD FX 8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 1050 / AMD RX 560 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 32 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya yerleşik yonga seti
 • Ek Yorumlar: Orta ayarlarda 1080p 60fps için tahmin edilmiştir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.