Tentacular Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Tentacular Free Download PC oyunu. Tentacular 24 Mart 2022'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Kendinizi hiç sudan çıkmış kalamar gibi hissettiniz mi? Tentacular'ın hikayesi, sizi dünyadaki yerini anlamaya çalışan devasa, iyi kalpli, dokunaçlı bir canavarın okyanusta yaşayan gövdesine sürüklüyor. Kalabalık ve eksantrik La Kalma adasında insanlar arasında büyümüş, sonunda gizemli kökenlerinizin gizemlerini çözmenin zamanı geldi. İnsan arkadaşlarınızın garip ve inanılmaz derecede güçlü bir enerji kaynağını keşfetmesine yardımcı olun. Kendi oyun alanınız için öğelerin kilidini açan devasa aksiyon tabanlı aktiviteler ve fizik yapı bulmacaları karışımını çözerek ilerleme sağlayın. daha fazla istemek? Bir meydan okuma arıyorsanız – yan görevler tam size göre! Bir dizi özellikle zor görevi tamamlamak için yeni keşfedilen dokunaç becerilerinizi kullanın. Ve hala yeterince alamıyorsanız, zamana karşı başarılarını geçmeyi deneyin. Ana Hikaye 5-8h >> Yan Görevler 2-3h >> Sandbox ∞h 😃Dokunsal Tentacles! Okto kalitesinde vantuzlarla tamamlanan tamamen fizik tabanlı dokunaçlarla her şeye hakim olun. 50'den fazla bulmaca ve aksiyon seviyesinde yanal düşünme ve dev uzuvları kullanın ve devasa yapılar ve mekanizmalar inşa edin. Sürekli genişleyen bir inşaat sanal alanında yaratıcı yönünüzü geliştirin.

Tentacular nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tentacular indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tentacular'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Tentacular klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dokunaç Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Tentacular indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: AMD FX-8370 / Intel Core i3-6100
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin