Temple of Endless Night Indir

Sonsuz Gece Tapınağı Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indir PC oyunu. Sonsuz Gece Tapınağı 12 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Çevrenizdeki insanları cezbetmek için sesinizi kullanın veya düşmanlarınızı yok etmek için sihrin gücüne odaklanın! Bir hizmetçi isyanı başlatın veya sorunlarınızı çözmek için zehir kullanın! Koruyucu tanrınızın size söylediklerini yapın ya da öğretilerinden vazgeçin! Firavun’a sadık kalın veya ona ihanet edin ve Mısır’ın çehresini sonsuza dek değiştirmek için karanlığın güçlerine katılın! Sonsuz Gece Tapınağı, seçimlerinizin hikayeyi tamamen kontrol ettiği, Dariel Ivalyen’in 200.000 kelimelik etkileşimli bir fantastik romanıdır. Tamamen metin tabanlıdır – grafik veya ses efekti içermez – ve hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden güç alır. Garip bir adam sizi memleketinizin sokaklarında durdurup kimsenin bilmediği eski bir tapınağa gönderdiğinde, aynı anda hem merak hem de endişeleniyorsunuz. Kervan gizemli yere yaklaştıkça etrafınızdaki dünyanın pek de göründüğü gibi olmadığını fark ediyorsunuz. Orada olmayan şeyleri görüyorsunuz ve bir şeylerin derinden yanlış olduğunu görebilirsiniz. Bir şey zihninizi etkilemeye çalışıyor. Kabuslar ve illüzyonlarla çevriliyken, onları uzaklaştırmak için ışığı mı kullanacaksınız yoksa gerçek olmalarına yardım mı edeceksiniz?

Sonsuz Gece Tapınağı nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Temple of Endless Night indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sonsuz Gece Tapınağına Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Temple of Endless Night klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sonsuz Gece Tapınağı Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Temple of Endless Night’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: 7.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin