Tell Me Why Indir (Incl. Chapter 1-3)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilen bilgisayar oyununun nedenini söyle. Tell Me Why 27 Ağustos 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Tell Me Why, popüler Life is Strange serisinin arkasındaki stüdyo olan DONTNOD Entertainment’ın en son anlatı macera oyunu. Bu samimi gizemde, yeniden bir araya gelen ikizler Tyler ve Alyson Ronan, sevgi dolu ama sıkıntılı çocukluklarının anılarını çözmek için doğaüstü bağlarını kullanıyor. Tell Me Why, güzel küçük kasaba Alaska’da bulunuyor ve gerçekçi karakterler, olgun temalar ve heyecan verici seçenekler sunuyor. Geçmişin anılarını canlandırdığınızda, seçimleriniz İkizler’in ilişkisini etkileyecek, bağlarının gücünü belirleyecek ve yaşamlarının gidişatını belirleyecektir. Tell Me Why’in ilk bölümü 27 Ağustos’ta çıkıyor. İkinci bölüm 3 Eylül’de ve son bölüm 10 Eylül’de yayınlanacak.

Geçmişinizi yeniden düşünün, gerçeği keşfedin ve geleceğinizi şekillendirin

• Gerçeği Keşfedin – Çelişkili çocukluk anılarını yeniden yaşamak ve yeniden keşfetmek için ikizlerin doğaüstü bağlarını kullanın.
• Hikayenizi Yaratın – Tyler ve Alyson’ın geleceklerini belirleyecek seçimlerle ilişkisini etkileyin.
• Daha da fazla sır ortaya çıkarın – Hikayeyi derinleştiren bulmacalarla zihninizi birleştirin ve ikizlerin “The Book of Goblinins” fantastik dünyasına bir pencere açın.

Gerçekçi bir ortamı ve karakterleri deneyimleyin

• Benzersiz Karakterler – Zorlayıcı ve gerçekçi karakterlerin gözünden ilişkiler kurun ve bulmacaları çözün.
• Alaska’nın İhtişamı – Güzel, ayrıntılı küçük Alaska kasabasındaki yerleri büyüleyici 4K ve HDR kalitesinde keşfedin.

Hikayeleri kasıtlı olarak anlatmak – DONTNOD Entertainment ve Xbox Game Studios, yerinde araştırma yaptı ve düşünceli, gerçeğe yakın bir deneyim oluşturmak için kültürel, zihinsel sağlık ve cinsiyet savunucularıyla yakın bir şekilde çalıştı.

İndir ve Kur Bana nedenini söyle

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. İndirmeyi bitirdiğinizde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tell.Me.Why.Chapter.1-3.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Tell Me Why klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Tüm bölümler bu indirmeye dahildir.

Bana neden ücretsiz indirdiğini söyle

Doğrudan bağlantı ile Tell Me Why Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit sürüm 1903 veya üzeri
 • İşlemci: Intel Core i3 4130 (3,4 GHz 2C / 4T) AMD FX 4300 (3,8 GHz 4C / 4T)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 750Ti veya Nvidia GTX 1050 veya AMD Radeon R7 260X veya AMD Radeon RX 560
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 25 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.