Tastemaker: Restaurant Simulator Indir (v0.1.0)

Tastemaker: Restaurant Simulator Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Tastemaker: Restaurant Simulator 18 Şubat 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

TasteMaker bir restoran kralı / simülatör oyunudur. Restoranınızı şehirdeki en iyi restoran yapmaktan sorumlusunuz. Çalışanları inşa edin ve dekore edin, yönetin, tesislerinizi temiz tutun, lezzetli yemekler servis edin ve daha fazlasını yapın. Küçük, boş bir arsa ile başlıyorsunuz. Restoranınızı duvarlar, kapılar ve pencereler yerleştirerek sıfırdan inşa etmeniz gerekiyor. Zor kazanılan paraya sahip olduğunuzda, daha fazla arazi satın alabilir ve restoranınızı genişletebilirsiniz. Misafirler sadece iyi yemeklerden fazlasını isterler – aynı zamanda restoranınızın iç mekanlarıyla da ilgilenirler. Restoranınızın onları mutlu etmek için iyi bir şekilde kurulduğundan emin olun. Restoranınızı temizlemezseniz kirlenir. Bu sıçanları çekecek. Müşteriler farelerden memnun olmayacak, bu nedenle restoranınızı temiz tutmak muhtemelen iyi bir fikirdir. Bir menü oluşturmak kolay görünüyor, ancak iyi düşünülmüş bir menü birçok restoranın ölümüdür. Bulaşıklarınızı dikkatlice seçin ve doğru fiyat olduğundan emin olun.

Tastemaker’ı indirin ve yükleyin: Restaurant Simulator

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tastemaker: Restaurant Simulator indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “TasteMaker.Restaurant.Simulator.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Tastemaker: Restaurant Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Tastemaker: Restaurant Simulator ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Tastemaker: Restaurant Simulator Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3-5010U 2.10 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Graphics 5500
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.