Tapsonic Bold Indir (v1.11.0)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Tapsonic Bold Free Download PC oyunu. Tapsonic Bold, 29 Mart 2019'da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

POPÜLER MOBİL RİTİM Aksiyon OYUNU SERİSİ ‘TAPSONIC' İLE ŞİMDİ TANIŞIN! Kontrol 87 TAPSONIC ve DJMAX serisinden parçalar ile STEAM'den orijinal yeni parçalar.
Gelecekte yeni içeriği ve yeni parçaları güncelleyeceğiz.

Tapsonic Bold nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tapsonic Bold indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tapsonic Bold'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). Buraya).
 4. Tapsonic Bold klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Tapsonic Bold Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Tapsonic Bold Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ 3.0 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce 700 serisi veya AMD RX200 serisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11 uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin