Tannenberg Indir (Build 312.21390)

Tannenberg Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Tannenberg 13 Şubat 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Tannenberg, Doğu Cephesi’nin Birinci Dünya Savaşı’ndaki muazzam savaşlarını hayata geçiriyor. 64 oyuncu, savaş alanının her biri kendi stratejik avantajına sahip kilit sektörlerin kontrolü için savaşır. Rusya İmparatorluğu, Almanya ve müttefikleri arasındaki savaş, birinci şahıs nişancı oyuncuları ve tarih meraklıları için yeni bir deneyim sunuyor. Yedi takım, 50’den fazla silah, oyunculara taktiksel özgürlük sağlayan sekiz büyük harita ve tam AI bot desteğine sahip 64 oyunculu bir oyun modu var, böylece her zaman destansı savaşlar yaşayabilirsiniz! Birinci Dünya Savaşı Oyun Serisinin ilk girişi olan Verdun’da görülen detaylara gösterilen özenle her şey yeniden yaratıldı. Bu tarihi oyun, Doğu Cephesi’nin gölleri, ormanları, dağları ve karla kaplı ovaları üzerinde gerçekleşir – tarihin en ikonik kuşatma savaşlarından biri olan 1914’teki Tannenberg Savaşı’ndan esinlenmiştir. Oyuncular, Rus Frontovik ve Kazak birlikleri, ünlü Letonyalı tüfekçiler veya Romanya piyade birliği tarafından sahaya getirilen bir dizi özgün modellenmiş ekipman parçasında ustalaşabilecekler. Alternatif olarak, bir Avusturya-Macaristan KuK biriminde, Alman piyadelerinde veya Bulgar tüfek bölümünde hizmet vermek için Merkezi Güçlere katılabilirler. Tannenberg, 64 oyuncu hedeflerin ve savaş hatlarının sürekli değiştiği büyük haritalarda savaşırken Doğu Cephesi’ndeki savaşın doğasını yansıtan heyecan verici Manevra oyun modu dahil olmak üzere çeşitli oyun modları sunuyor. Dört kişilik ekibinizle çalışarak ve özel yeteneklerinizi kullanarak ölümcül savaşlarda hayatta kalın. Gerçekçi Birinci Dünya Savaşı silahları, otantik üniformalar, korkunç kanamalar ve gerçek savaş alanlarına dayanan haritalar dahil olmak üzere çok sayıda tarihi ayrıntı var.

Tannenberg’in temel özellikleri şunları içerir:

 • Otantik Birinci Dünya Savaşı atmosferi; Haritalardan silahlara, üniformalara kadar her şeyde doğruluk
 • Taktik Kadro Tabanlı FPS; Rus, Rumen, Letonya, Avusturya-Macaristan, Alman ve Bulgar birlikleri olarak oynayın
 • Geniş manzaralar; kardan yaz güneşine hava değişimlerini gösteren büyük haritalar
 • 64 oyunculu manevra oyun modu; Büyük savaş savaşlarında stratejik sektörleri fethedin
 • Asla yalnız savaşmayın. İstediğiniz zaman destansı savaşlara katılabilmeniz için manevralar için kadro oynanışı ve AI botları

Tannenberg’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Tannenberg’i indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tannenberg.Build.312.21390.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Tannenberg klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Tannenberg ücretsiz indirme

Tannenberg Free Download’u doğrudan bir bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8/10 64 bit
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3,3 GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Geforce GTX 960M / Radeon HD 7750 veya üstü, 2 GB grafik kartı belleği
 • DirectX: Sürüm 10
 • Kamp: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Çok oyunculu modda, sabit ve hızlı bir internet bağlantınız olduğundan emin olun.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.