Tangle Tower Indir (B4377042)

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Tangle Tower Free Download PC Game. Tangle Tower 22 Ekim 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Garip ve çarpık bir konağı keşfederken, garip ipuçlarını keşfederken, garip şüphelileri sorgularken ve benzersiz bulmacaları çözerken heyecan verici bir bulmacayı çözün. Freya Fellow öldürüldü. Ana şüpheli mi? Gölgeli bir şekil vücudunun üzerinde uzandı ve bir bıçak salladı. Sorun? O şüpheli … sadece bir resim. Tuhaf ve ürkütücü bahçelerden tepedeki soğuk ve tehditkar suç mahalline kadar tüm Tangle Tower’ı keşfedin. Tangle Tower’ın sırlarını ortaya çıkarabilecek misin?

• Tam seslendirilmiş ve animasyonlu bir karakter kadrosu
• Orijinal atmosferik orkestra müziği
• Keşfedilecek güzel, dijital olarak boyanmış ortamlar

Tangle Tower’ı İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Tangle Tower indirmeyi tamamladıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Tangle.Tower.Build.4377042.zip” seçeneğine tıklayın (7-zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
  4. Tangle Tower klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Tangle Tower ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Tangle Tower Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: Intel Core i3 veya eşdeğeri
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Grafik: Intel HD grafikler
  • Depo: 550 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.