Tally Ho Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Tally Ho Free Download PC Oyunu. Tally Ho, 14 Aralık 2017’de serbest bırakıldı.

Oyun hakkında

Sadece mükemmel bir minyon mükemmel bir karmaşayı çözebilir! Mükemmel bir beyefendinin beyefendisi ya da hanımefendinin hanımı olmak sizi melek yapmaz. İşvereninizin en zorlu sorunlarını zarafet ve sakin zarafetle çözebilir misiniz? Rory Wintermint’in uşağı veya hizmetçisi olarak, asi teyzeler ve dikkatsiz misafirlerle yüzleşecek, bir tilki avı yönetecek ve egzotik kuşları güdeceksiniz! Tally Ho, seçimlerinizin hikayeyi belirlediği Kreg Segall’dan 600.000 kelimelik interaktif bir komedi. Tamamen metin tabanlıdır – grafik veya ses efekti içermez – ve hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden güç alır. Savaşlar arasında İngiltere var ve 1920’ler kükrüyor! İşvereniniz, saygın bir genç bey veya hanımefendi olan Rory Wintermint, bir hafta sonu için Primrose Teyze’nin Ritornello kır evine çağrıldığında, her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak size kalmış… ya da değil! Çiçeklerden aşk hayatına kadar her şeyi düzenlemek için perde arkasında zarafetle süzülün ya da suç, macera ve romantizm peşinde koşarken Rory’yi kendi haline bırakın! İşvereninizin mutluluğunu sağlamak için yalan söyleyecek, hile yapacak ve çalacak mısınız, yoksa kişisel dürüstlükte ısrar mı edeceksiniz?

 • Erkek, kadın veya ikili olmayan olarak oynayın; gay, düz veya bi ve hatta poli.
 • Rory’nin aşk hayatını düzeltmesine veya tamamen sabote etmesine yardım edin.
 • Gizemli bir hırsız vakasını çözün – ya da bir suç çılgınlığında onlara eşlik edin.
 • Casuslara yardım edin, kanunları alt edin, kaçak sinekleri sakinleştirin ve Primrose Teyze’yi sakinleştirin.
 • Egzotik bir hayvan şovu ve tekne yarışı kazan ya da hile yap!
 • Lindy hop veya zarif bir vals dansı yapın ya da onaylamıyormuş gibi yapın.
 • Trenlere, motosikletlere, zip hatlarına, bisikletlere, atlara ve paslı arabalara binin!
 • Caz çağında canlandırın ya da bir salatalık kadar uzak ve serin kalın.

Tally Ho nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tally Ho indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tally Ho’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Tally Ho klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Tally Ho Ücretsiz İndir

Doğrudan Bağlantı ile Tally Ho Ücretsiz İndirmeye Başlamak için Aşağıdaki İndir Düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin