Talk To Strangers Indir

Yabancılarla Konuş Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş PC oyununu ücretsiz indirin. Yabancılarla Konuş 19 Nisan 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Sunny Morning™ için çalış ve her türlü ürünü sat! Ne tür ürünler, soruyorsun? Endişelenme, senin rolün sadece onları satmak. 🙂 Sohbetin her adımı öfkenizi, depresyonunuzu ve SATIŞINIZI artırabilir veya azaltabilir! : O Günün herhangi bir saatinde hangi evi ziyaret edeceğinizi dikkatlice seçin: her potansiyel alıcının ruh hali zamana göre değişir! Harcamalarınızı motelin günlük harcamaları ile öfke ve depresyonla başa çıkmanıza yardımcı olacak maddeler arasında dengeleyin. Oyunda 36 FARKLI SON VAR!!!

Talk To Strangers Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Yabancılarla Konuşun indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Yabancılarla Konuşmak İçin Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Talk To Strangers klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yabancılarla Konuş Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Talk To Strangers indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Celeron 2.5 GHz veya eşdeğeri
 • Hafıza: 3 GB RAM
 • Grafik: OpenGL 2.0 desteği ve 256 MB RAM
 • Depo: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Minimum çözünürlük 1280 × 720

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin