Tale of Wuxia: The Pre-Sequel Indir (v08.11.2017)

Tale of Wuxia: The Pre-Sequel Free Download PC Game, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Tale of Wuxia: The Pre-Sequel 14 Ağustos 2017’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Tale of Wuxia: The Pre-Sequel, Tale of Wuxia’nın her şekilde ikincisini geride bırakan özgün devamı, Fenghuang Game ve Heluo Studio tarafından geliştirilen bir CRPG’dir. Bu U3D tabanlı oyun daha iyi bir hikayeye, eğlenceli etkinliklere ve geliştirilmiş bir oynanışa sahip. Tale of Wuxia: The Pre-Sequel, dövüş sanatları ve beceri farklılıklarında zenginleştirilmiş karakter gelişimi. Karakteriniz sadece sanatı öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda birkaç üyeyi kadroya davet edebilir ve yeteneklerini seçebilir. Yepyeni Squad Combat modu ve Jianghu Tales modu, oyunu rastgele oluşturur, farklı kadro üyeleri ve yetenekler size farklı taktikler verir.

 • Serbest dolaşımdaki yepyeni Masallar modu, ana haritayı her zamankinden daha zengin hale getiriyor. Serbest dolaşım artık bir ulaşım aracı değil, gerçek Jianghu hikayelerinin arka planıdır.
 • Kadroya farklı karakterler davet edin. Her üyenin benzersiz bir kişiliği ve taktiği vardır.
 • Çoklu biter.
 • Çok sayıda yan görev, Jianghu’yu gerçekten tehlikeli kılıyor.
 • Yeni hikayeler eklendi.

Tale of Wuxia: The Pre-Sequel’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tale of Wuxia: The Pre-Sequel indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Tale of Wuxia: The Pre-Sequel” seçeneğine tıklayın (bu, ihtiyacınız olan 7-Zip’i gerektirir. Burada).
 4. Tale of Wuxia: The Pre-Sequel klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Tale of Wuxia: The Pre-Sequel Ücretsiz İndir

Tale of Wuxia’yı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Ön Sequel Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Win7 / Win 8 / Windows 10
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6700 AMD 同 性能 处理器
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT 430 或 AMD Radeon HD 5550 系列 以上 的 显卡
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 25 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin