Synthwave Burnout Indir (v2021.11.24)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Synthwave Burnout Free Download PC Oyunu. Synthwave Burnout, 4 Eylül 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

Synthwave Burnout, size keyifli bir görsel ve işitsel deneyim sunmayı amaçlayan bir arcade yolculuğudur. Eski güzel kurgu estetiği, hoş, karmaşık olmayan süper araba kontrol oyunu – tüm bunlar sizin için yaratıldı. Kendinizi 80'lerin en sevdiğiniz bilim kurgu filminde gibi hissedin! Hareket hayattır Bizim durumumuzda, süper arabanın uygun şekilde kontrol edilmesi, benzersiz jeneratörünün çevreden enerji toplamasını sağlar. Süper arabanız doğru hıza ulaştığında ve rüzgar yüzünüze çarptığında durmak istemeyeceksiniz. Geleceği tahmin etmek gibi olacak – kült filmlerin ve 80'lerin müziğinin uyandırdığı hisler. Neon ışıklarla dolu otoyoldaki hareketin ve film müziğinin tek bir birim oluşturduğunu hemen fark edeceksiniz. Seçkin spor otomobilinizde ateş nasıl yanar, su nasıl akar ve fütüristik caddeyi nasıl evcilleştirirsiniz – zamanın ve heyecanın dışında, neon ışıklar ve synthwave sesleri arasında. OYUN ÖĞELERİ LİSTESİ:

 • Çeşitli oyunlara sahip 5 oynanabilir konum
 • 80'lerin neon atmosferi
 • Çeşitli yarış pistleri
 • Çarpıcı retrowave/synthwave film müziği

Synthwave Burnout'u indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Synthwave Burnout'un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Synthwave Burnout'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Synthwave Burnout klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz synthwave tükenmişlik indir

Doğrudan bağlantı ile Synthwave Burnout ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 7, 8, 10 (x64)
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Geforce GTX760
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 4500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin