Syndicate Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Free Download PC oyunu yayınlayın. Syndicate 21 Şubat 2012’de yayınlandı

Oyun hakkında

Syndicate, iş dünyasının savaş olduğu çok da uzak olmayan bir gelecekte geçen, türünün tek örneği bir aksiyon nişancı oyunu olan 1993’ten kalma bir kült klasiğin yeniden yorumlanması. 2069 – Sanayileşmiş ülkeler artık politikacılar tarafından yönetilmiyor, ancak sendikalar olarak bilinen mega şirketler tarafından kontrol edilen bölgelere ayrılıyor. Bu sendikalar, tüketicilerin dijital dünya ile etkileşim biçiminde devrim yarattı. Tüketicinin artık dünyanın verilerine erişmek ve teknolojilerini kontrol etmek için bir cihaza ihtiyacı yok. Bunu nöral çip implantıyla hiçbir zaman yapamaz. Siviller, seçtikleri sendikanın sunduğu her şeyin tadını çıkarmak için akın etti. Konut, ilaç, bankacılık, sigorta, eğitim, eğlence ve işler. Tam bir paket. Tam bir yaşam tarzı. Karşılığında, sendikalara birey ve davranışları üzerinde benzeri görülmemiş bir içgörü ve kontrol verildi. Çok az hükümet kontrolü ile işler savaşa dönüştü. Sendikalar nihai hakimiyet elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler. Bu savaşın ön tarafında, sendikanın biyo-mühendislik ürünü ve çip ile güçlendirilmiş uygulayıcıları var. Düşmanları, silahları ve çevrelerindeki çevre de dahil olmak üzere kablolu dünyadaki her şeyi delip geçebilirler, bu da onları dünyadaki en verimli ve ölümcül teknolojik silahlar haline getirir. Eurocorp’un en yeni prototip ajanı Miles Kilo rolünü üstlenin ve yolsuzluk ve intikam dolu acımasız bir aksiyon-maceraya atılın.

Syndicate’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Syndicate indirildikten sonra zip dosyasını sağ tıklayın ve “Syndicate.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. Buraya).
 4. Syndicate klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Sendika ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Ortak Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: SP2, Windows Vista, Windows 7 ile Windows XP
 • İşlemci: 2,4 GHz veya eşdeğer bir işlemcili (Athlon 64 X2) Intel Core 2 Duo (E4600)
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: ATI Radeon HD 4650 veya NVIDIA GeForce 8800 GT (min. 512 MB RAM) veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.