Syberia: The World Before Indir (Incl. ALL DLC)


Syberia: The World Before (TÜM DLC dahil) Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Syberia: The World Before (TÜM DLC'ler dahil) 18 Mart 2022'de çıktı.

Oyun hakkında

Vaghen, 1937: Dana Roze, piyanist olarak parlak bir kariyere başlayan 17 yaşında bir kızdır. Ancak, İkinci Dünya Savaşı'nın başlangıcında Kahverengi Gölge'nin faşist tehdidi Avrupa'yı sararken, gelecekleri üzerinde gölgeler beliriyor. Tayga, 2004: Kate Walker, hapsedildiği tuz madeninde elinden geldiğince hayatta kalıyor ve trajik bir olay onu kimliğini bulmak için yeni bir maceraya itiyor.

 • Kıtalar arasında ve zaman içinde bir maceraya atılın. Çok uzun süredir gömülü olan sırları ortaya çıkarırken hem Kate Walker hem de Dana Roze olarak oynayın.
 • Nefes kesen manzaraları ve ikonik karakterleri ile Benoît Sokal'ın fantastik ve şiirsel dünyasını keşfedin.
 • Destan geleneğine uygun olarak karmaşık bulmacaları ve bilmeceleri çözün.
 • Eşi görülmemiş ekler ve büyüleyici diyaloglarla zengin ve çekici bir hikayeyi keşfedin.
 • Inon Zur'un (Syberia 3, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia) senfonik müziklerine kendinizi kaptırın.

Syberia: The World Before (TÜM DLC'leri İçerir) Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Syberia: The World Before (TÜM DLC dahil) indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Syberia'ya Çıkart: The World Before (ALL DLC dahil)” seçeneğine tıklayın (Alabileceğiniz 7 -Zip'e ihtiyacınız var). burada).
 4. Syberia: The World Before (ALL DLC dahil) klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Syberia: The World Before (TÜM DLC'ler dahil) Ücretsiz İndirme

Syberia'yı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: The World Before (ALL DLC dahil) Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: i5 6600
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 750 Ti veya AMD Radeon HD 7850 / R7 260X
 • DirectX: sürüm 11
 • Kamp: 22 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin