Swords And Sandals Medieval Indir (v1.9.2.0)


Swords And Sandaletler Medieval Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Kılıçlar ve Sandaletler Ortaçağ 14 Eylül 2017'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Gladyatör, artık bir şövalyesin! Evet, doğru – dünyanın en büyük gladyatör serisi Kılıçlar ve Sandaletler Orta Çağ'a yeni girdi! Kılıçlar ve Sandaletler, bu aksiyon dolu sıra tabanlı savaş RPG'sinde Orta Çağ'a taşınıyor. Swords and Sandals Medieval'da bir piyon olarak başlayıp onu diyardaki en büyük şövalyelerden birine dönüştürüyorsunuz. Diğer şövalyelere karşı yakın ve uzak mesafeden yakın dövüş silahlarıyla savaşıyor, turnuvalara giriyor, görevlere çıkıyor ve her türlü şövalye haylazlığına ve macerasına atılıyorsunuz.

* Kılıçlar ve sandaletlerle klasik dövüş stili, şövalyelik yolculuğunuzda balığa çıkın ve asil işler yapın
* Tıpkı klasik Kılıçlar ve Sandaletler gibi sinsi ve zeki düşmanlara karşı hızlı tempolu sıra tabanlı dövüş
* 60'tan fazla göreve devam edin ve vampir, fırıncı ve gümüş geyik gibi takipçileri çekin
* Dört farklı dükkandan kılıç ve sandaletlerin yanı sıra silahlar, zırhlar, iksirler ve sihirli eşyalar satın alın (veya çalın!)
* Kazanılacak ve toplanacak 170'in üzerinde başarı
* William Wallace ve Aslan Yürekli Richard gibi harika, tarihi açıdan etkileyici şövalyelerin yer aldığı on beş turnuva
* 50 karakter seviyesinde kılıçlar ve sandaletlerle ortaçağ şövalyeni inşa et ve parçala ve parçala gibi güçlü beceriler öğren

Ortaçağ Kılıçları ve Sandaletleri nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Swords And Sandals Medieval'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Swords And Sandals Medieval'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Swords And Sandals Medieval klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ortaçağ kılıçları ve sandaletleri ücretsiz indir.

Swords And Sandalet Medieval'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: 2000
  • İşlemci: 500MHz
  • Hafıza: 1 GB bellek
  • Depolamak: 85 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin