Swords And Sandals Classic Collection Indir

Swords And Sandals Classic Collection Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Swords And Sandals Classic Koleksiyonu 18 Nisan 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

“Gladyatör … gladyatör … gladyatör … kılıçlar ve sandaletler, gladyatörrrrr!” Bu koro sizin için bir anlam ifade ediyorsa, ikonik sıra tabanlı dövüş oyunu serisi Swords and Sandals’ı izleyerek büyüdünüz. Milyonlarca çocuk, gece geç saatlerde aile bilgisayar tarayıcılarında veya yağmurlu bir cumartesi sabahı yatak odalarında S&S ile büyüdü. Bu oyunlar, haklı nedenlerle yarım milyardan fazla oynandı. Kılıçlar ve sandaletler nostaljidir, kılıçlar ve sandaletler hayattır. Şimdi dünyanın en popüler Gladyatör oyun serisi ilk kez Steam’i vurdu. Kılıç ve sandaletlerle en sevdiğiniz beş oyun olan sihri bugün tam ekran modunda yaşayın. Nostaljinin gücü sizindir! Swords and Sandals Classic Collection tüm zamanların en iyi beş S&S oyununu (ve iki bonus oyunu!) İçerir:

 • Kılıçlar ve Sandaletler I: Gladyatör
 • Kılıçlar ve Sandaletler II: İmparatorluk Kuralı
 • Kılıçlar ve Sandaletler III: Gladiae Ultratus
 • Swords and Sandals IV: Taverna Görevleri
 • Haçlı kılıçları ve sandaletleri
 • BONUS kılıçlar ve sandaletler Mini Savaşçılar
 • BONUS Brüt Çıkış: Çamur Vadisi Savaşı

Swords And Sandals Classic Koleksiyonunu İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Swords And Sandals Classic Collection indirmeyi tamamladıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Swords.and.Sandals.Classic.Collection.zip’e Çıkar” seçeneğini tıklayın (WinRAR’a ihtiyacınız var, Alabilirsin Buraya).
 4. Swords And Sandals Classic Collection klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Swords and Sandals Classic Collection ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Swords And Sandals Classic Collection’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 500 MHz
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Kamp: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.