Swords And Sandals 2 Redux Indir (v2.5.0)

Swords And Sandals 2 Redux Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Swords And Sandals 2 Redux 29 Haziran 2017’de çıktı.

Oyun hakkında

Swords and Sandals Gladyatör, arenada cehennemi serbest bırakmaya hazır mısın? Dünyanın en popüler gladyatör oyunu geri döndü, her zamankinden daha büyük ve aksiyon dolu. Swords and Sandals 2: Emperor’s Reign, yepyeni grafikler, müzik ve güçlü yeni beceriler ve arena şampiyonlarıyla yeniden tasarlandı. Doomtrek arenasına girin ve diyardaki en iyi gladyatörlerle savaşın.

Oyun özellikleri:

* Öğrenmek için 30’dan fazla farklı dövüş becerisiyle hızlı tempolu sıra tabanlı taktik dövüş.
* Sihirbaz mı Savaşçı mı? Yıkıcı saldırıları öğrenirken gladyatörünüzü yaratın ve yükseltin.
* Büyüklüğe giden yolculuğunuzda 200’den fazla farklı silah ve zırh parçası kullanın.
* Müthiş Firavun Kral dahil 20 klasik ve yeni arena şampiyonu,
Klasik Kılıçlar ve Sandalet patronu Kasap John ve heyecan verici profesyonel güreşçi Ultra Flavius!
* Yeraltı savaş çukurlarından İmparatorluk Sarayı’nın tepelerine kadar savaşabileceğiniz 6 arena.

Swords And Sandals 2 Redux’u indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Swords And Sandals 2 Redux indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Swords And Sandals 2 Redux” üzerine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
  4. Swords And Sandals 2 Redux klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Swords and Sandals 2 Redux Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Swords And Sandals 2 Redux’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: 2000
  • İşlemci: 500 MHz
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Depo: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin