Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition Indir


Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition PC Oyunu Önceden yüklenmiş olarak doğrudan bağlantıyla Ücretsiz İndirin. Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Sürüm 27 Ekim 2017'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Oyuna ek olarak Season Pass'i ve bonuslarını alın (bir gelinlik dahil 3 özel kostüm)! 2026, Sword Art: Origin, yeni bir VRMMORPG ortaya çıktı. Kirito, gizemli bir NPC ile karşılaşır ve şifreli bir mesaj alır. Bu oyun ona tanıdık gelse de yıllar önce kaçtığı oyunla aynı değil. Sword Art Online'ın yaratıcısı Reki Kawahara tarafından yönetilen orijinal hikaye anlatımı. Daha güçlü bir macera duygusuna sahip devasa, genişleyen bir dünya. MMORPG benzeri arayüz, 16 karakterlik ekipler ve yoğun baskın patron savaşları sayesinde MMORPG kökenleri gibi geliyor.

Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Sword.Art.Online.Hollow.Realization.zip” seçeneğine tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition Ücretsiz İndir

Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gereklidir)
 • İşlemci: Intel Core i5-4460 (3.40GHz) veya daha iyisi; Dört çekirdekli veya daha iyisi
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB) veya daha iyisi (DirectX 11 kartı gereklidir)
 • DirectX: sürüm 11
 • Kamp: 40 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX 11 uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin