Sword Art Online Alicization Lycoris Indir (v1.04)


Sword Art Online Alicization Lycoris Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir. Sword Art Online Alicization Lycoris, 9 Temmuz 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Hep aynı anları paylaştılar. Sonsuza kadar böyle olacağını düşündüler. Kirito, tamamen bilinmeyen bir sanal dünyada uyanır, ancak bununla ilgili bir şeyler biraz tanıdık geliyor … Kirito, SWORD ART ONLINE anime'de yer alan geniş bir dünya olan Underworld'de, serinin en son RPG'sinde bir maceraya atılıyor. ! Kılıç sanatları, kutsal sanatlar ve en sevdiğiniz SAO karakterlerinin bir kombinasyonu ile kesintisiz, aksiyon dolu gerçek zamanlı savaşların tadını çıkarın! Kirito, Eugeo adında bir çocukla tanışır. Kalplerinin derinliklerinde bir yerde kalıcı bir söz var. Bu sözü tutmak ve birbirlerini kaybetmemek için birlikte bir maceraya atılırlar. Hiçbir şey onları hedeflerine ulaşmaktan alıkoyamaz.

Sword Art Online Alicization Lycoris'i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sword Art Online Alicization Lycoris indirme işlemi tamamlandıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “SAO.Alicization.Lycoris.v1.04.zip'e Çıkar” (7-Zip, alabileceğin Buraya).
 4. Sword Art Online Alicization Lycoris klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sword art online Alicization Lycoris ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Sword Art Online Alicization Lycoris Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i7-4790
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 760, 2 GB | AMD Radeon HD 7950, 3 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 45 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin