Survive The Nights Indir (v1.7.36)

Survive The Nights Free Download PC Game Direct Link ile Önceden Yüklenmiştir. Survive The Nights 21 Aralık 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Survive the Nights, takım çalışması, güçlendirme, yaratıcılık ve stratejiye odaklanan benzersiz bir FPS hayatta kalma oyunudur. Bir yapıyı emniyete alın veya özgürce hareket etmenize izin verin. Seçeneğiniz var. Survive the Nights, zombi istilasından sonra gerçekçi hayatta kalmaya odaklanıyor. Oyun gündüz ve gece döngülerini kullanır. Dünya etrafında dolaşırken gün ışığında hazırlık yapmak daha az risklidir. Mevcut yapıları inşa etmek yerine kullanın. Her gece hayatta kalma şansınızı artırmak için bir takım olarak oynayın. Adada dolaşmak, av bulmak ve geceye hazırlanmak için günün saatini kullanın. Yapıları düzeltin, tuzaklar kurun, ateş yakın, yemekler ve bandajlar hazırlayın. Gece düştüğünde, güvenli bir yapıdan çok uzaklaşmak istemezsiniz. İşte Survive the Nights’ın ilk genel alfa yapısında sunduğu özelliklerden bazıları. Unutmayın, oyuncuları dinlemeye çalışıyoruz. Herhangi bir öneriniz varsa, uyuşmazlığımızı onlarla paylaşın. ve Steam Topluluk Merkezi. Dinledim! Ölüler gerçek bir tehdittir ve hazırlıksız bir oyuncuyu hızla öldürecektir. Zombilerin davranışları günün her saati aynı değildir. Gün boyunca zombileri daha yavaş, daha uysal ve gölgelerde gizlenen bulacaksınız. Saldıracaklar ama çoğu zaman kışkırtılmaları gerekiyor. Öte yandan gece zombileri çok daha saldırgandır. Daha fazlasını görebilirsiniz, daha hızlıdırlar, daha çeviktirler ve daha fazla sayıda görünürler. Oyuncuyu aktif olarak takip edeceksiniz, bu yüzden her zaman tetikte olun.

Survive The Nights’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Survive The Nights indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Geceleri Hayatta Kalmak İçin Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Survive The Nights klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Survive The Nights ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Survive The Nights Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: 2 GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 760 veya üstü / AMD Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin