Surgeon Simulator Indir (Anniversary Edition)


Surgeon Simulator Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Surgeon Simulator 19 Nisan 2013'te yayınlandı

Oyun hakkında

Suistimal mükemmelleştirir. Yedi yıllık ilaçtan hoşlanır mısınız? Surgeon Simulator ile doğrudan ameliyat masasına geçin. Kötü kara mizahı hayat kurtaran operasyonların ciddiyetiyle harmanlayan abartılı bir cerrahi simülasyon. Geleneksel olmayan aletlere meraklı hevesli bir cerrah olan Nigel Burke rolünde, gerçekten benzersiz bir anatomik yapıya sahip bir uzaylı olan TF2's The Heavy ve Amerika Birleşik Devletleri'nin 45. Başkanı dahil olmak üzere hastalara kritik müdahaleler gerçekleştirilir. – evet, Bay Donald J Trump'ın kendisi! Şeytani derecede zor kontrolleriyle (her parmak farklı bir klavye tuşuyla ayrı ayrı kontrol edilir) bilinir, tiyatroda korkunç nakiller, koridorda yüksek basınç prosedürleri ve yüksek hızlı bir ambulansın arkasındaki operasyonlar. Sakin eller? Evet, bu yardımcı olmayacak! Surgeon Simulator, A&E genişletme paketini içerecek şekilde 2017 için güncellendi. Daha yalın (ve genellikle daha yapışkan!) Grafikler, ek işlemler, yepyeni ortamlar ve (kalp) pompalayan bir film müziğinden bahsediyoruz.

Surgeon Simulator Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Surgeon Simulator'ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Surgeon.Simulator.2013.Anniversary.Edition.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Surgeon Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Surgeon Simulator ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Surgeon Simulator'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi:Windows XP
 • İşlemci:2.0 GHz
 • Hafıza:2 GB RAM
 • Grafik:Nvidia Geforce 7800 GT veya daha iyisi
 • DirectX®:9.0
 • Hard disk:500MB HD depolama alanı
 • Ses:DirectX9.0 uyumlu ses kartı
 • Bunlara ek olarak:Klavye gerektirir. Dokunmatik yüzey desteklenir, ancak en iyi oyun deneyimi için fare şiddetle tavsiye edilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin