Surgeon Simulator 2 Indir

Surgeon Simulator 2 Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan Ücretsiz İndirme PC oyunu. Surgeon Simulator 2, 2 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Bob’un hayatı senin elinde! Önlüklerinize girip en yakın neşteri (testere veya durulama pistonu) kapma ve bu 1-4 oyunculu kaos fiziği tabanlı ameliyathanede Bossa Labs tıbbi tesisine adım atma zamanı. Baştan çıkarıcı rekabet mücadelelerinde tıp kurumunun kremasını üstlenin. Vahşi, kanlı co-op oyunları oynayın veya Surgeon Simulator 2’nin kaburga gıdıklayan kampanya modunda tek başınıza oynayın. Biraz yaratıcılık eklemek ister misiniz? Oluşturma moduna geçin ve kendiniz yepyeni oyun seviyeleri oluşturun veya çok oyunculu oluşturma araçlarıyla harika bir şey oluşturmak için ekip oluşturun. Bossa Laboratuarlarında kafa nakli ve bacak ampütasyonlarından dans oyunlarına ve bayrak yarışlarına kadar kendi oyun tarzınızı seçin! Kendinizi rekabetçi modda çılgın oyunlara bırakın ve arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla çevrimiçi oynanan ücretsiz arcade ve arena seviyelerinde boynuzları veya neşterleri kilitleyin. Sizi şaşırtacak, şaşırtacak ve sınırlarına kadar test edecek hızlı mücadelelerde tıp dünyasının sunduğu en iyi üç kişiye karşı yarışın. Hikaye modu, tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanıza ve ameliyatlar yapmak, göğüs kafenizi açmak, organ nakli yapmak ve Bob’un kanamadığından emin olmak için bir ekip olarak takım kurmanıza olanak tanır – bu, ameliyatınızın her unsuruna isabet eden berbat bir iş barajıdır. Becerileri, ekip çalışmasını ve yaratıcılığı test edin. Hastayı hayatta tutmak için baskı arttıkça, iyi yağlanmış bir makine gibi çalışmalı ve bu eşsiz ve panda pompalı parti oyununda hayat kurtaran çabalara yardım etmeyi veya engellemeyi seçmelisiniz. Ödüllü yazar Rhianna Pratchett tarafından tasarlanan ve Bob’un cesaretinden daha fazla bükülme ve dönüşe sahip bir arsa ile kampanya modunda gizemli tıbbi tesisin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarın. Tek başına bir testere kemiği olarak atlayın veya arkadaşlarınızla oynayın: gerçek orada! Kafa nakli dahil hiçbir şey kolay değildir – kim bilebilirdi ki? Bossa Labs Medical Facility, bu oyunda meslektaşlarınız kadar bir karakter ve labirent koridorları, sinsi bulmacaları ve zorlu tuzakları ile cerrahi kariyerinizi tamamen sabote etmeye çalışıyor gibi görünüyor. Uzay istasyonlarından gece kulüplerine, bowling salonlarına ve karnavallara kadar, cerrah arkadaşlarınız bazı inanılmaz ve olası olmayan cerrahi senaryolar yarattılar – ve daha fazla seviye ve oyun gelişmeye devam ettikçe hepsi sizin için hazır! Gemiye binin ve macera başlasın! Ve eğer oyuncu tarafından yaratılan seviyeler size ilham veriyorsa, neden Surgeon Simulator 2 ile tam donanımlı olarak gelen Yaratıcı Mod için süper sezgisel bir yaratıcı sanal alan ile yaratıcılığınızın tüm gücünü ortaya çıkarmıyorsunuz? Size oyun geliştirmede kullanılan aksesuarlar, dokular ve üzerinde çalışabileceğiniz yapı malzemeleri gibi araçları verdik. Ve bu yeterli değilmiş gibi, Surgeon Simulator 2 topluluğuyla oynamak ve paylaşmak için harika yeni seviyeler ve zorluklar yaratmak için arkadaşlarınızla takım oluşturabilirsiniz.

Surgeon Simulator 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Surgeon Simulator 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Surgeon Simulator 2’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Surgeon Simulator 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cerrah Simülatörü 2 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Surgeon Simulator 2 indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3-3225 3.3 GHz
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 460
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin