Superflight Indir (v1.01)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Superflight Free Download PC oyunu. Superflight 8 Kasım 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Superflight, renkli dağ manzaralarında bir kanat tulumu ile uçmak ve yakınlarda riskli manevralar yaparak mümkün olduğunca çok puan almakla ilgili bir oyundur. Uçma ve hız ile ilgili basit oyunları seviyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok! Kontroller çok sezgiseldir ve öğrenmesi kolaydır ve prosedürel olarak oluşturulmuş sonsuz sayıda haritayı keşfedebilirsiniz. GrizzlyGames çok tutkulu ancak üç öğrenciden oluşan küçük bir ekip. Bu nedenle, Superflight'ı satın almayı düşünürken lütfen bunu aklınızda bulundurun. Saatlerce içeriği olan büyük bir oyun değil. Size sunmak istediğimiz şey, size bir kahve fiyatına keşfedebileceğiniz yoğun hız, yüksek adrenalin anları ve güzel manzaralar hissi verecek basit bir oyundur. Oyunla ilgili herhangi bir geri bildiriminiz, sorunuz veya sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapmak ve gerekirse size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyundan hoşlanıp hoşlanmadığınızı da bize bildirin çünkü günümüzün en önemli özelliği budur!

Bu oyun size şunları sunar:

 • Sezgisel yüksek hızlı uçuş oyunu
 • Prosedürel olarak oluşturulmuş sonsuz sayıda harita
 • Çevrimiçi liderlik tabloları
 • Diğer oyuncularla kart paylaşmanıza izin veren bir tohum sistemi
 • Parlak güzel renkler
 • Ara sıra yeni kartlar keşfetmek ve eski yüksek puanınızı geçip geçemeyeceğinizi görmek için bir süre oynamak için harika

Superflight'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Superflight indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “SuperFlight.v1.01.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Superflight klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Superflight ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Superflight Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 650 veya üstü
 • Depo: 200 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: İhtiyacın olduğunu düşünmüyoruz. Rüzgar sesini simüle etmek için gerçekten önünüze bir fan yerleştirebilirsiniz.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin