Superdimension Neptune VS Sega Hard Girls Indir (Incl. ALL DLC’s)

Superdimension Neptune VS Sega Tough Girls Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Superdimension Neptune VS Sega Hard Girls, 12 Haziran 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Sega Hard Girls, ASCII Media Works’ten Dengeki Bunko ve SEGA arasında bir işbirliği projesidir ve Dreamcast, Sega Saturn ve Mega Drive dahil olmak üzere çeşitli Sega konsollarından oluşur! Bu insana benzeyen konsollar, çeşitli kişilikleri ve meni olan kızlar ve bu sefer yepyeni bir macera için Neptune ve IF ile birlikte çalışıyorlar!

Ana Özellikler

 • SEGA’dan Sevgiye bir hikaye! Sega Hatsumi, Dreamcast, Sega Saturn, Game Gear ve Mega Drive’ı tanıtıyoruz! Tanıdık yüzler Neptune, IF, Nepgear, Plutia ve Uzume oynanabilir karakterler olarak geri dönüyor, hepsi harika bir 1080p grafik parıltısıyla!
 • İstediğin her şey ol İstatistikleri değiştirmek ve takımınızı özelleştirmek için sınıfları değiştirin! Ayrıca sadece belirli sınıfların kullanabileceği özel beceriler de var!
 • Kendi dublörün öyleyse! Eşyalar veya özel ödüller almak için zıplama, zıplama, tırmanma, emekleme gibi çeşitli eylemleri kullanarak tehlikeli zindan arazisinde manevra yapın ve hatta önünüzdeki yolu temizlemek için öğeleri yok edin!
 • Ateş zamanı! Gökkuşağı mücevherini almak için zıpla ve ateş zamanını serbest bırak! Bu, dövüş sırasında düşman turlarının sayısını azaltacak, disk şeklini etkinleştirecek ve size avantaj sağlamak için istatistikleri% 10 artıracaktır!

Superdimension Neptune VS Sega Hard Girls’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Superdimension Neptune VS Sega Hard Girls indirme işlemi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Superdimension.VS.Sega.Hard.Girls.zip” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak alabilirsiniz Buraya).
 4. Superdimension Neptune VS Sega Hard Girls klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Superdimension Neptune VS Sega Tough kızlar ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Superdimension Neptune VS Sega Hard Girls’ü ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: 3 GHz Intel i3 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 10.x veya OpenGL 3.3 veya 1 GB RAM ile daha iyi grafik kartı ve v4 gölgelendiriciler için destek
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 12 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 10.x uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Uyarı: ATI Mobility Radeon HD 5xxx, 1 GB VRAM 5000 serisi, AMD işlemci bu oyunla düzgün çalışmayabilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.