Super Worldbox Indir (v0.6.189)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Super Worldbox Free Download PC oyunu. Super Worldbox 12 Kasım 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Super WorldBox bir tanrı simülatörü ve medeniyet sanal oyunudur. Super Worldbox’ta kendi dünyanızı inşa edebilir ve onu hayatla doldurabilirsiniz. Farklı yaratıklar yaratın: koyunlar, kurtlar, insanlar, orklar, cüceler ve hatta ejderhalar veya UFO! Medeniyetlerin ilerlemesini ve birbirleriyle etkileşimlerini izleyin. Ya da güçlerinizi yok etmek için kullanabilirsiniz. Yangınları, kasırgaları, depremleri başlatın, meteorları başlatın! Her şey senin elinde!

Super Worldbox’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Super Worldbox indirildikten sonra zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Super.Worldbox.v0.6.189.zip” e tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Super Worldbox klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Super Worldbox ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Super Worldbox indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Çekirdek i3-3120M
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Shader Model 2.0+ için 128 MB video belleği
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.