Super Seducer 2 : Advanced Seduction Tactics Indir

Super Seducer 2: Advanced Seduction Tactics Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Super Seducer 2: Advanced Seduction Tactics 13 Eylül 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Karşı konulmaz olmaya hazır mısınız? Super Seducer 2, tüm yeni gerçekçilik düzeylerine baştan çıkarma getiriyor. İlk oyunun bütçesinin 10 katı olan Super Seducer 2, çok daha büyük, daha iyi ve daha baştan çıkarıcı. Oynarken gülünç fırsatlara gülebilirsiniz, aynı zamanda gerçek hayatta size yardımcı olacak bazı değerli sosyal beceriler de öğrenebilirsiniz.
Arkadaş edinmeyi, yeni insanlarla tanışmayı, kalıcı bir iç güven geliştirmeyi ve daha önce kendi liginizde olmadığını düşündüğünüz kadınları (veya erkekleri) baştan çıkarmanın daha kolay olduğunu göreceksiniz. Super Seduce 2 oynamak sosyal becerilerinizi geliştirecek ve aşk hayatınızı değiştirecek.

Super Seducer 2’yi İndirin ve Yükleyin: Advanced Seduction Tactics

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Super Seducer 2: Advanced Seduction Tactics indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Super Seducer 2.zip” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız vardır, Buraya).
  4. Super Seducer 2: Advanced Seduction Tactics klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Super Seducer 2: Advanced Seduction Tactics ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Super Seducer 2: Advanced Seduction Tactics Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: Intel Core i3 4. nesil
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: Intel HD Graphics 4000
  • Depo: 12 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.