Super Mega Baseball 3 Indir (v1.0.43406.0)


Super Mega Baseball 3 Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Super Mega Baseball 3, 13 Mayıs 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Super Mega Baseball 3, serinin formülünü sahadaki en derin simülasyon, yepyeni bir Franchise modu dahil olmak üzere kapsamlı çevrimiçi ve çevrimdışı oyun modları ve büyük ölçüde geliştirilmiş grafikler ile rafine ediyor. Yeni içerik, revize edilmiş bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra tonlarca yeni ses, takım / karakter içeriği ve değişken aydınlatma koşullarına sahip stadyumları içerir.

Özellikler:

 • El-göz koordinasyonunuza meydan okuyun veya rahatlayın ve başlangıç ​​seviyesinden uzmanın ötesinde zorluk seviyesine kadar sorunsuz bir şekilde ölçeklenen akıcı oyunla oynayın.
 • Beyzbol içgüdülerinizi uygulayın ve bunları yeni toplama ve hırsızlık mekaniği, vahşi oyun alanları / pas topları, belirlenmiş vuruşlar ve durumsal oyuncu özellikleri içeren sofistike bir beyzbol simülasyonuyla geliştirin.
 • Her biri benzersiz gündüz, gece ve alternatif aydınlatma koşullarına sahip 14 ayrıntılı beyzbol stadyumunun manzaralarını ve seslerini deneyimleyin.
 • Ücretsiz temsilciler (1vCPU, 2vCPU, yerel veya çevrimiçi) oyuncular geliştirerek, yaşlandırarak, emekliye ayırarak ve imzalayarak / yayınlayarak yepyeni Franchise Modunda birkaç sezon boyunca gelişmekte olan bir takıma liderlik edin.
 • Flamalar kazanmak ve platformlar arası Pennant Race modunda (1'e 1, yalnızca çevrimiçi, yalnızca oyun kumandası) daha yüksek liglere geçmek için çevrimiçi rekabet edin.
 • Sezon uzunluğu / yapısı, takım adları / formaları / logoları ve oyuncu adları / görünümleri / niteliklerini içeren kapsamlı bir özelleştirme paketi ile ideal liginizi oluşturun.
 • Özel Sezonlar ve Eleme bölümlerindeki herhangi bir oyun / takım kombinasyonunu tek başına veya arkadaşlarınızla oynayın veya simüle edin (1vCPU, 2vCPU, 1v1, 2v1, 2v2, CPUvCPU, yerel veya çevrimiçi).
 • Özelleştirmeyi atlayın ve Standart Sezon ve Standart Eliminasyon modlarında (1vCPU, 2vCPU, yerel veya çevrimiçi) standart takımlar ve ayarlarla (kilitli oyuncu özellikleri) en iyi skor tablosu sonuçları için yarışın.

Super Mega Baseball 3'ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Super Mega Baseball 3 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Super.Mega.Baseball.3.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Super Mega Baseball 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Super Mega Baseball 3 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Super Mega Baseball 3 Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 veya daha yeni
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Özel DX11 NVIDIA veya AMD kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 16 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Flama Yarışı modu denetleyicisi gereklidir, tüm modlar için önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin