Sunlight Indir

Sunlight Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Sunlight 14 Ocak 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Sunlight, Between the Sleep, Mosaic ve The Plan’ın yapımcılarından kısa, canlı ve düşündürücü bir keşif oyunudur. Ağaçların uyumlu fısıltısının rehberliğinde bilinmeyen ormana yolculuk. Farklı sese, cinsiyete ve lehçelere sahip her ağaç bir olarak konuşur. Monet ve Munch gibi dışavurumcu ressamlardan sanatsal olarak ilham alan Sunlight, nefes kesici koro çalışmalarıyla güçlü bir 3D ses deneyimine odaklanıyor. Size bir hikaye anlatmak için bu sanatsal yaklaşımın ilgisini çekecek ve şaşıracaksınız. Tüy kalemle elle boyanmış resimler, üç boyutlu bir tabloyu keşfetme hissi veriyor. Çaykovski’nin bestelediği nefes kesici güzellikte müzik, Norveç’in Trondheim kentindeki Başpiskopos Sarayı’nda kaydedildi ve ödüllü Kammerkoret Aurum korosu tarafından söylendi. Birkaç kıtadaki çok sayıda seslendirme sanatçısı ile birlikte, atmosferik ve meditatif hikaye hayat buluyor.

Sunlight’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sunlight indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Sunlight.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Sunlight klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sunlight ücretsiz indirme

Sunlight Free Download’u doğrudan bir bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i5 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Geforce 1050m veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.