Sunblaze Indir (v1.1.1)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Sunblaze Free Download PC oyunu. Sunblaze 3 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Josie bir meydan okuma için hazır. Emekli bir süper kahraman olan babası, süper kahraman eğitim simülatörünü tamir etti ve Josie’nin orada biraz oynamasına izin verdi. Bize kızını süper kahraman olarak yetiştirmek istemeyen bir ebeveyni mi gösteriyorsunuz? Ama sonra antrenman odası aniden düzene girer ve… Josie bir meydan okumaya hazırdır. Bu sağlam, el yapımı hassas platform oyununda Josie, namı diğer. Sunblaze, süper kahraman eğitimini tamamlama görevinde. Eğitim odası bulmacalar, zorlu görevler, engeller, TNT, sivri uçlar, insansız hava araçlarıyla dolu… Ve mükemmel bir arkadaş: kedi. Senin bir kedin var. Başka neye ihtiyacın var? Pekala, beceriler. Buna ihtiyacın var. Sürekli değişen sınıf, size tekrar tekrar zorluklar getiriyor ve kontrol cihazınıza saatlerce takılıp kalacaksınız.

Sunblaze nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sunblaze indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sunblaze’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Sunblaze klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sunblaze Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Sunblaze indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Core i3 M380
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel HD4000
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin