Sumire Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Sumire Free Download PC oyunu. Sumire, 26 Mayıs 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Sumire, şirin bir Japon köyünde bir günlük bir geziyi içeren bağımsız bir anlatı macerasıdır. Bu büyülü yerde, Sumire adındaki hoşnutsuz bir kız, en çok arzuladığı dileğini gerçekleştirmek için ona bir anlaşma yapan yaramaz bir hayaletle karşılaşır. Ancak bu dileğinin gerçekleşmesi için, gece çökmeden ve bu özel gün sona ermeden önce bir dizi görevi tamamlaması gerekir.

 • Büyüleyici orman yaratıkları, ilginç kasaba halkı ve Sumire’nin kendi kalbinin ihtiyaçları tarafından verilen irili ufaklı bir dizi görevde Sumire’i takip edin.
  Bunları kabul edin veya reddedin, ancak dikkatli olun: gün geçtikçe yolunuz değişecek ve bir daha aynı şansı elde edemeyebilirsiniz.
 • Koleksiyon öğelerini, bonus öğeleri, beceri testlerini ve diğer zorlukları keşfedin – bazıları gizli, bazıları değil.
 • Pitoresk bir tarzda işlenmiş çeşitli yemyeşil, güzel ortamları keşfedin.
 • Bir günlük ihbar. Gökyüzü sabah vaadinden yumuşak bir alacakaranlığa dönüştüğünde, tüm kararlar gökyüzü mora döndüğünde alınır.

Sumire nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sumire indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sumire’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Sumire klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Sumire Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 (Sandy Bridge mimarisinden daha yeni)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Grafik 620
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin