Suite 776 Indir


Suite 776 Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Suite 776, 6 Aralık 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Çarpık bir arka plan ile saf terör; 7777 Suite, yoğun bir ortama veya saf gerilim, korku ve gizeme odaklanır. Bu oyunu geliştirirken amacım, oyuncuyu yolculuk boyunca güncel tutmak ve onları her türlü sır, hikaye ve merakla meşgul etmekti. Marcy ünlü, tanınmış bir mimardı. İşini sevdi ve yaptıklarından çok gurur duyuyordu. Yine de garip bir yanı vardı. Marcy, eleştiriyi çok iyi alan biri değildi, bu yüzden kapı zilini çalarak bununla başa çıkmaya çalıştı. Her çaldığında, onu çok ama çok kızdıran eleştiri anlamına geliyordu. Eskiden Suite 776 olarak bilinen yeni evini tasarlayıp inşa ettikten sonra özellikle kötüye gitti. Tasarım garip, kafa karıştırıcı ve pratik değildi – Marcy'nin en büyük eseri, diyor. Sonunda kendini astı ve 776 nolu süitte … cansız olarak asılı kaldı.
Niyetiniz, Suite 776'yı çevreleyen mitlerin gerçek olduğunu kanıtlamak ve hareket halinde olan Marcy'yi fotoğraflamak, zili çalmak isteyen herkesi terörize ettiğine inanılan … Onu eleştirmek. Zili ne sıklıkla çalacaksın

Suite 776'yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Suite 776 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Suite.776.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Suite 776 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Suite 776 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Suite 776 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: i5 + 2015 sonrası her şey yeterli olmalı
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 960 veya biraz daha düşük.
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 10 veya üstü uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: 2015 ve 2019+ arasında yapılmış parçalara sahip makul bir oyun bilgisayarı, bu oyunun minimum ve optimum gereksinimlerini karşılamalıdır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin