Suicide Guy Deluxe Edition Indir (v1.06)

Suicide Guy Deluxe Sürümü Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan Ücretsiz İndirme PC oyunu. Suicide Guy Deluxe Sürümü 3 Haziran 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Suicide Guy Deluxe Edition, fizik tabanlı dünyalarda geçen birinci şahıs bir aksiyon-bulmaca oyunudur. Bu yeni genişletilmiş sürüm, ek içeriğin yanı sıra birçok iyileştirme içerir. Hayatındaki en önemli şeyi kurtarmak için uyanması gereken hoş, büyük bir adamın rolünü üstleniyorsunuz. Özellikleri:

– Suicide Guy’ın kafasında 31 çılgın seviye
– Fizik tabanlı seviyeler
– Yapacaksınız: nesneleri toplayın, nesneleri fırlatın, mekanizmaları etkinleştirin ve hatta geğirin!
– Rahatsız edecek absürt yaratıklar
– Koleksiyon bulun
– Çok önemli bir görevi tamamlamak için

Suicide Guy Deluxe Edition nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Suicide Guy Deluxe Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Suicide Guy Deluxe Edition” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Suicide Guy Deluxe Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Suicide Guy Deluxe Sürümü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Suicide Guy Deluxe Edition’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
 • İşlemci: 3.0 GHz P4, Çift Çekirdekli 2.0 (veya üstü) veya AMD64X2 (veya üstü)
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: ATI Radeon X800 veya üstü / NVIDIA GeForce 7600 veya üstü / Intel HD Graphics 2000 veya üstü
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin