Suffering Indir (v1.0)

Suffering Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Leiden 27 Mayıs 2021’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Leiden, benzersiz bir sisteme sahip çok zor bir sıra tabanlı rol yapma oyunudur. Başlıca özelliği özenle tasarlanmış savaşlardır. Ana karakter, yanlışlıkla ıstırap odasına düşen sıradan bir kişidir ve oyuncular ıstırap odasındaki her günahkarı yenmedikçe ölümlü diyara geri dönemezler. Sıra tabanlı bir bağımsız oyun olarak, “tekrar” çerçevesini kırar ve geleneksel sıra tabanlı mekanizmaya “çoklu reenkarnasyonlar” ekler. Steam Erken Erişim 27 Mayıs 2021’de başlıyor[PT], ve yaklaşık 8 ila 12 ay boyunca çalışacak, bu süre zarfında yeni içerik yayınlamaya ve sonunda oyunu yayınlamaya devam edeceğiz. “Çoklu Reenkarnasyon” nedir? Bununla oyunu tekrar etmek arasındaki fark nedir?

 • Sonsuz bir şekilde genişletilebilen benzersiz bir sistemdir. Mevcut reenkarnasyon ilk kez tamamlandıktan sonra, oyuncular farklı zorluk seviyelerine ve kurallara sahip yeni modların kilidini açacak ve “sonraki” reenkarnasyona girme fırsatına sahip olacaklar. En büyük fark, bir sonraki reenkarnasyonun günahkarları yeni kurallarla değil, genel olarak daha güçlü günahkarlardan oluşan yepyeni bir grubu yenmesidir!
 • Bazıları sıra tabanlı oyunların geçmişin bir kalıntısı olduğunu söylüyor, ancak biz sadece vazgeçmemenin önemini vurgulayan sıra tabanlı bir bağımsız oyun oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak istedik. Hiçbir şey olmadan başlamamızın üzerinden iki yıl geçti ve cüretkar bir ortama, benzersiz hardcore oynanışa ve sonsuz olanaklara sahip zor bir indie oyun olan Suffering neredeyse bitti.

Leiden’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Suffering indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Acıya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Suffering klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

acı ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel i5 +
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 veya daha iyisi
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: DirectX 9.1+ veya OpenGL 3.2+

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin