Study Of Unusual: Forest Of Secrets Indir (v2.1)


Study Of Olağandışı: Forest Of Secrets Ücretsiz PC Oyunu İndir doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Study Of Olağandışı: Sırlar Ormanı 24 Temmuz 2018'de yayınlandı

Oyun hakkında

Study of Unusual: Forest of Secrets'da alışılmadık bir ormana giden gizli bir ajansınız. İnsanların ortadan kaybolmasının ardındaki sebebi bulmalısınız. Soruşturma sırasında ormanın gizemini çözmeli, kayıp insanlardan notlar ve belgeler toplamalı ve hayatta kalmaya çalışmalısınız.

geçme ilkesi

Buradaki kayıplara ne olduğunu anlamak için ormandaki notları toplayın.
Oyunda 7 nota vardır.

ipuçları

Hafızayı mümkün olduğu kadar çok kullanın çünkü canavar sizi öldürebilir.

Oyun özellikleri

– Dünyayı aç
– kesintisiz konumlar
– Ürkütücü atmosfer

Study Of Olağandışı: Orman Sırlar nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Study Of Unusual: Forest Of Secrets indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Studio Of Unusual: Forest Of Secrets'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Study Of Unusual: Forest Of Secrets klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Olağandışı Çalışma: Sırlar Ormanı Ücretsiz İndir

Study Of Unusual: Forest Of Secrets'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/8.1/10
 • İşlemci: Intel Core i3-2400 İşlemci 2.40GHz
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: nVidia GT640
 • DirectX: Sayı 10
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin