Street Hero Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Street Hero Free Download PC oyunu. Street Hero 14 Ağustos 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Süper kötü adamlarla dolu büyük bir açık dünya şehrinde en üst düzey dövüş becerileri, hız ve güce sahip bir çizgi roman süper kahramanı olarak oynayın. Kötü adamları yenmek ve vatandaşları kurtarmak için güçlerinizi akıllıca kullanın. Herkesin hak ettiği kahraman ol.

Street Hero nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Street Hero indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Street Hero” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
 4. Street Hero klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sokak Kahramanı Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Street Hero Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i3-3240
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce® GTX 750ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin