Streamer’s Life Indir


Streamer’s Life Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Streamer’s Life, 31 Temmuz 2019’da yayınlandı.

Oyun hakkında

Kendi yayıncınızı oluşturabileceğiniz ve yayıncı olmanın zorluklarının üstesinden gelip gelemeyeceğinizi görebileceğiniz RPG simülasyon oyunu. Ebeveynler bir yayıncı olarak hayatınızı nasıl etkileyebilir? Flamalar hangi olaylara rastlar? Trol izleyicilere ne sıklıkla küfür edeceksiniz? Kararlarınız ilginç sonuçlara yol açabilir. Tüm bu sorular ve daha fazlası oyunda cevaplanıyor.

Streamer’s Life nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Streamer’s Life indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Streamer’s Life”a tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Streamer’s Life klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Streamers Life Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Streamer’s Life ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2GHz çift çekirdekli
  • Hafıza: 2 GB bellek
  • Grafik: Ayrılmış belleğe sahip donanım hızlandırmalı grafikler
  • Ek Yorumlar: Minimum çözünürlük 1280×720

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin