Stranglehold Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Stranglehold Free Download PC oyunu. Stranglehold, 5 Eylül 2007’de yayınlandı.

Oyun hakkında

John Woo, Stranglehold yıldızları Chow Yun-Fat’ı, kaçırılan kızını aramak için dünyayı dolaşan Hong Kong polis dedektifi Müfettiş Tequila’yı canlandırıyor. Oyun, oyuncuların tekila rolünü üstlendiği ve mafya üyeleri ve gangsterler tarafından esir tutulan kayıp çocuğu bulmak için Hong Kong ve Chicago gibi şehirlerde savaştığı tek oyunculu bir hikaye moduna sahiptir. Oyuncular, aşağıdaki gibi hareketler yaparak stil puanı toplama fırsatına sahiptir: B. Çekim yaparken korkuluğu kaldırın. Yeterli puan toplandığında, oyuncular “Tekila Bombası” içeren hareketler yapabilir veya “Tekila Saati” girebilirler. “Tekila Zamanı”, oyuncuların hızlarını korurken rakiplerin yavaşlatıldığı ve düşman hedeflerini vurmayı kolaylaştıran bir atış sırasına denir. İnternet üzerinden çok oyunculu aksiyona sekiz oyuncuya kadar katılabilir ve oyun içi ortamlar tamamen yok edilebilir ve etkileşimlidir.

Stranglehold’u indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Stranglehold’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Stranglehold.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
  4. Stranglehold klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Jikle ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Stranglehold Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel Core Duo veya eşdeğeri
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Grafik: DirectX 9.0c ve üstü uyumlu, aşağıdakiler dahil: Nvidia Geforce 7800 veya üstü / ATI x1300 veya üstü uyumlu grafik kartı
  • Depo: 15 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.