Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Indir (v1.04)


Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te önceden yüklenmiştir. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin 18 Mart 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Mücadelelerinin hatırası kalplerinin derinliklerinde gömülü olarak… Düşmanlarınızı yenmek için çeşitli araçlar kullanarak şiddetli savaşlarda savaşın. Partinizi kişiselleştirmek için birden fazla zorluk seçeneği ve çok çeşitli işler ve silahlarla, tam olarak nasıl oynamak istediğinizi seçebilirsiniz. Kristallerin ışığının restorasyonu barışı mı yoksa yeni bir karanlık biçimi mi getirecek? …Ya da belki tamamen farklı bir şey?

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve Stranger.of.Paradise.Final.Fantasy.Origin.v1.04.zip'e Ayıkla'yı tıklayın 7 -zip'e ihtiyacınız var ve bu zip'i edinebilirsiniz. burada).
  4. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Ücretsiz İndir

Stranger of Paradise'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Final Fantasy Origin Free Download. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows® 10 64 bit
  • İşlemci: AMD Ryzen™ 5 1400 / Intel® Core™ i7-6700
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: AMD Radeon™ RX 470 / NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6GB
  • Depolamak: 74 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin