STRANGER Indir (v1.0.3)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş STRANGER Ücretsiz İndir PC Oyunu. YABANCI, 11 Ağustos 2022’de gösterime girdi

Oyun hakkında

STRANGER, yerel VR desteğine sahip birinci şahıs hayatta kalma korku gerilim filmidir. Evini bir YABANCI’ya karşı savunacaksın. Sağlanan 2 kilidi kullanın ve 1 kalıcı kilidi bulun, pencerelerden YABANCI sesini duyduğunuzda/gördüğünüzde camları kilitleyin. Polis bu YABANCI’nın arkasındaki gizemi ortaya çıkarmak için geldiğinde sabah 6’ya kadar orada olun. Harekat, kabus modu, özel gece veya koridorlar (yakında) ve çoklu zorluk seviyeleri dahil olmak üzere farklı oyun modlarını seçebilir ve farklı haritalar arasından seçim yapabilir ve oyuncunuz STRANGER’ın hikayesini ortaya çıkarabilirsiniz. Veya zorluk derecesini ayarlayabileceğiniz özel gece oyun modunda becerilerinizi test edebilirsiniz. Gizli hikayeler ve hayatta kalan hikayeler ortaya çıkarılmalıdır.

 • Sürükleyici deneyim: Gerçekçi grafikler ve uzamsal ses sizi meşgul edecek ve bilgisayarınız yeni nesil UNREAL ENGINE 5 motoruyla iyi çalışarak size düşük performans riskiyle en yüksek kaliteyi sunacak.
 • Doğrusal olmayan oyun: aynı şey asla iki kez olmayacak, tekrar oynanabilirlik, yeni etkinlikler ve akıllı bir düşman size haftalarca oyun deneyimi sağlayacak
 • STRANGER artık kişiselleştirmeyi destekliyor! YABANCI yapmak istediğiniz herhangi bir resmi yükleyin ve evinize zorla girin! Herkes saniyeler içinde yapabilir – memler başlasın!
 • Derin Hikâye: İlim Meraklıları ve Gizem Meraklıları için, bilgi verildiğinde, bilinmeyen YABANCI, Gizli Öğeler, Nadir Olaylar (Paskalya Yumurtaları), Fotoğraflar/Fragmanlar/Şifreli Sesli Mesajlar ve çok daha fazlasının ardındaki gizemi çözmek için derinlere inmeniz gerekir.
 • 20 saatin üzerinde oynanış ve tekrar oynanabilirlik ile çok daha fazlası keşfedilmeyi bekliyor!

STRANGER nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. STRANGER indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “STRANGER’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan da indirebilirsiniz. burada).
 4. STRANGER klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yabancı Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile STRANGER Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Oynanabilir deneyim için tahmini gereksinimler

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin