Stormworks: Build And Rescue Indir (v1.0.25)

Stormworks: Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyununu Oluşturun ve Kurtarın. Stormworks: Build And Rescue 28 Şubat 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Stormworks: Build and Rescue zengin ve dramatik bir fizik oyun alanıdır. Ismarlama, blok tabanlı ve programlanabilir araçlarınızı şiddetli okyanus fırtınalarına götürün. Çeşitli zorlu kriz senaryolarında heyecan verici kurtarma operasyonları planlayın ve gerçekleştirin. Özenle hazırlanmış araçlarınızı ve görevlerinizi Steam Atölyesi aracılığıyla diğer oyuncularla dışa aktarın ve paylaşın. Geniş bir düzenleme paketine bloklar yerleştirerek, onları kendi tasarımınıza uyarlayarak ve oyundaki güçlü mantık sistemini kullanarak davranışlarını programlayarak araçları inşa edin. Kendi kurtarma helikopterlerinizi, teknelerinizi, denizaltılarınızı ve daha fazlasını monte etmek için çok çeşitli bileşenlerden birini seçin.

Stormworks’ü İndirin ve Yükleyin: Build and Rescue

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Stormworks: Build And Rescue indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Stormworks.Build.and.Rescue.v1.0.25.zip’te Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız vardır, Alabilirsiniz Buraya).
  4. Stormworks: Build And Rescue klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Stormworks: Build And Rescue ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Stormworks: Build And Rescue Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel i5 4. nesil
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: Intel HD 6000 / Geforce 550
  • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.