Stone Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Stone Free Download PC oyunu. Stone, 21 Eylül 2018’de serbest bırakıldı.

Oyun hakkında

Merhaba ben taş. İşte Steam sayfamız. Bu tam uzunlukta etkileşimli hikayeyi oynayın (herhangi bir çekim, oyun oynama veya kazanma veya kaybetme beklemeyin) ve ne olduğunu görün. Evet, zordu ama iyi bir hayat dersiydi. Keyfini çıkarın ve unutmayın, bunu evde yapmayın, sizi çılgın hayvanlar. Bu arada, bu hikaye herkes için değil. Bu yüzden riski size ait olmak üzere girin, dostum. Ayrıca bu, GRAVITY, PROMETHEUS ve diğerlerinden QUANTUM BREAK anlatıcı, CONTROL ve VFX sanatçılarından oluşan küresel bir ekip tarafından oluşturuldu. Emin ellerdesin dostum. AŞAĞIDAKİ FLAMING FONKSİYONLARININ LİSTESİ. BUGÜN HİKAYEMİ OYNA! YANMA ÖZELLİKLERİ:

 • 3. kişi böylece bir drone kamerasını etrafımda döndürüp beni vudu gibi hareket ettirebilirsin
 • Hiç anlatılmamış derin, referanslı etkileşimli hikaye dostum.
 • Zevkiniz için iç, dans et ve sigara iç. Negroni tavsiye ederim.

Stone Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Stone indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Taşa Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Stone klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Taş Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Stone Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64-bit (64-bit işletim sistemi gerektirir)
 • İşlemci: Çift çekirdekli işlemci, 2,5 GHz veya üstü
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: DX11 uyumlu grafik kartı
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin