Stitched Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir bilgisayar oyunu. Stitched 30 Ekim 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Stitched, başka türlü sıradan bir kız olan Catherine Stockholmes’ın ilgi çekici hikayesini özetleyen bir korku macera oyunudur. Hikaye, Catherine’in ürkütücü bir oyuncak bebek fabrikasında uyanması ile başlar. Kaçmak isteyen Catherine, fabrikaya girmek zorunda kalır. Ancak korkunç kaderlerin her zaman meraklıların başına geldiğini bilmiyor. Catherine fabrikadan çıkış yolunu bulacak kadar cesareti toplayabilecek mi? Yoksa umutsuzluğa girecek ve yok olacak mı?

Stitched’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Stitched’ın indirilmesi bittikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Stitched’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Stitched klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Dikişli ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Stitched Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel Core 2 veya daha iyisi
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: Entegre grafikler veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 256 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin