Steelrising Bastille Edition Indir


Steelrising Bastille Edition Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te önceden yüklenmiştir. Steelrising Bastille Sürümü 8 Eylül 2022’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Şehir, Kral Louis XVI’nın çılgınlığına düşerken yanar ve kanar. ve onun şiddetli otomat lejyonları. Mühendis Vaucanson tarafından Kraliçe’nin koruması olarak yaratılan mekanik bir şaheser olan Aegis, bu zorlu Aksiyon RPG’sinde Fransız Devrimi’ni kurtarmalı. Kralın mekanik askerlerine karşı mücadelede ölümcül doğruluk gereklidir. Paris’te savaşmak için kaçma, savuşturma, atlama ve yıkıcı saldırıları birleştirin. Her savaş, sinirlerinizi test edecek ve mükemmel bir disiplin gerektirecek, devasa amansız makine patronları ise sabır ve beceri gerektiriyor. Kendi stilinizi tanımlayın ve oyunda ilerledikçe becerilerinizi geliştirin. Acımasız bir savaşçı, sert bir koruma, ölümcül bir dansçı veya temel sanatların virtüözü olarak oynayabilirsiniz. Her savaşa kendi benzersiz şekilde yaklaşmak için çok çeşitli silahlar ve yetenekler kullanın. Arabalar, pençeler, gizli geçitler, ayrıntılı bir harita ve yol boyunca bulacağınız diğer yöntem ve araçlarla, en karanlık günlerini yaşayan bir şehri keşfedeceksiniz. Kancası, Paris’in keşfine ve dikeyliğine yeni bir boyut katıyor. Sprint yeteneğinizle birleştiğinde, şehrin tüm sırlarına tekrar tekrar keşfedebileceğiniz farklı seviyelerde erişim sağlar. Paris’in zorba bir kral tarafından boğulduğu alternatif bir tarihin ana karakterlerinden birisiniz. Marie-Antoinette, Lafayette ve Robespierre gibi sebepleri belirsiz müttefikler ve düşmanlar yolunuza çıkacak. Fransız Devrimi’ni başarılı kılmak için tüm komploları oymak ve bir adamın deliliğine son vermek size kalmış.

Steelrising Bastille Edition Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Steelrising Bastille Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Steelrising Bastille Edition”a tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Steelrising Bastille Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndir Steelrising Bastille Sürümü

Steelrising Bastille Edition’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i7-3770 veya AMD Ryzen 5 1400
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB
 • DirectX: 12. Sayı
 • Depolamak: 67 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin