Steel Armor: Blaze of War Indir

Steel Armor: Blaze of War Ücretsiz indir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Steel Armor: Blaze of War 5 Mart 2015’te piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Steel Armor: Blaze of War, taktiksel unsurlara sahip gerçekçi bir tank simülatörüdür. Oyunun belirlenmiş bir görevi yoktur, oyuncu kendi oyununu yapar, bu da tekrar oynanabilirliği önemli ölçüde artırır. Amaç, Sovyet, İran, Irak veya Angola ordularının tank birimlerine komuta ederek dört operasyonun her birinde muharebeleri kazanmaktır. Operasyona bağlı olarak, oyuncunun bir Sovyet T-62 orta tankı veya bir ABD M60A1 ana muharebe tankı olacaktır. Oyuncu, tankını sürücü istasyonundan kontrol edebilir, tüfek istasyonundan ateş edebilir ve tank ekibine ve tüm birime komuta istasyonundan komuta edebilir. Her tankın, oyuncunun fareyi kullanarak temel işlemleri gerçekleştirebileceği etkileşimli bir kokpiti vardır: bir görüş seçin, işgal istasyonları arasında geçiş yapın, istiflenmiş konum, tank ekipmanıyla çalışın ve yüklenecek el bombasını seçin. Oyuncu, taktik kart modunda tek bir tanka (zırhlı tren) veya diğer birimlere komuta ederek görevleri tamamlayabilir. Her dövüş, dövüşten sonra oyuncunun takımı ve birlikleri için deneyim puanları ve (muhtemelen) ödüller getirir. İstatistik modunda, oyuncu sonuçlarını görebilir ve atış performansı, vuruşları ve hasarı ve diğer birimlerin sonuçları hakkında ayrıntılı raporlar görüntüleyebilir.

Steel Armor: Blaze of War nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Steel Armor: Blaze of War indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Çelik Zırh’a Çıkart: Blaze of War” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. Steel Armor: Blaze of War klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Steel Armor: Blaze of War Ücretsiz indir

Steel Armor: Blaze of War’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: AMD / Intel 2 GHz, 2 çekirdek
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9 uyumlu
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9 uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin