Stay! Stay! Democratic People’s Republic of Korea! Indir

Kalmak! Kalmak! Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti! Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Kalmak! Kalmak! Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti! 11 Mayıs 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yıl 2021, Amerika Afganistan’a geri döndü ve sen asker, yakında hak ettiğin tatile çıkacaksın. Bunu Kore Ordusu’ndaki mektup arkadaşlarınızdan Jeong ve Eunji ile geçirmekten daha iyi ne olabilir? “Pyongyang” sadece Seul’ün bir banliyösü, değil mi? Ne yazık ki değil. Kuzey Kore’ye, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti’ne hoş geldiniz. Kalışınızın keyfini çıkarın…kalın! Kalmak! Kalmak! DPRK, Amerikalı geliştiricilerden oluşan küçük bir ekip olan ‘DEVGRU-P’ tarafından bir Japon görsel roman edebi klasiği tarzında yapılmıştır. Burada tam olarak ne yaptığımızı biliyorsun… Yalan söyleme. İki farklı romantik hikayeye ve seçimlerinize göre çeşitli sonlara sahip olan Stay! Kalmak! DPRK, bir dizi oyun için sizi eğlendirecek!

Stay’i indirmek ve yüklemek için! Kalmak! Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti!

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir kez kal! Kalmak! Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti! İndirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve Kalmak için Ayıkla’ya tıklayın! Kalmak! Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti!” (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. Kal! öğesine çift tıklayın! Kalmak! Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti! klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kalmak! Kalmak! Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti! Ücretsiz indirin

Stay’i almak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Kalmak! Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti! Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Pentium 4 1.7GHz
 • Hatırlatma: 128MB RAM
 • Grafik: Entegre Intel grafik yonga seti
 • Depo: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Muhtemelen bu şeyi bir tost makinesinde çalıştırabilirsin (burada yasal olarak bağlayıcı değil millet)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin