Starless Indir (v1.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Starless Free Download PC Oyunu. Starless 25 Ağustos 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Üç uzay gemisinden oluşan bir filo uzak bir gezegene doğru yol alıyor. Geminizde acil bir durum meydana geldi: Tüm ekibe gizemli bir virüs bulaştı ve yaşam destek sistemleri hasar gördü. Ölmekte olan gemiyi kurtarmak için yapay zeka, ilk sömürgeciyi yüzen animasyondan çeker. Starless, bir kolonist olarak uzay gemisinin karanlık koridorlarında ilerlediğiniz gizli bir aksiyon oyunudur. En önemli müttefikleriniz ihtiyat ve ihtiyattır. Kolonist ölürse, bir sonraki onun yerini alacak, ancak gemideki insan sayısı sınırlı. Herhangi bir ölüm, filonun misyonu için ciddi bir tehdit oluşturuyor, çünkü az sayıda insan uzak bir gezegende koloni kuramayacak. Ark'ın yapay zekası Freya onlara yardım ediyor. Amacı ne pahasına olursa olsun gemiyi kurtarmaktır, ancak bir veya iki kişinin hayatını umursamıyor. Oyun özellikleri:

 • Birçok sır barındıran üç büyük uzay gemisi
 • Bilimkurgu gadget'ları: bir alçı madeni, bir ışınlayıcı tuzağı, bir hareket dedektörü ve çok daha fazlası
 • Gizli modüllere erişim kazanın
 • Ark filosunun geri kalanıyla iletişime geçin ve onlara ne olduğunu öğrenin.
 • Çığlıklarınızı kimsenin duyamayacağı kasvetli, soğuk bir odanın atmosferi
 • Öngörülemeyen düşmanlar. Onunla tanıştığında doğaçlama yapmaya hazır ol
 • Bay Kratz. Uzay yolculuğuna çıkan bir kedinin başına ne geldi?

Starless nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Starless indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Starless'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Starless klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yıldızsız Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Starless Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel i3
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: nVidia GeForce GTX 970M
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin